Pero
02.06.2026 01:00
Nosio je Roleks jer je imao poslasticaru u Beogradu od te zarade kupio i Ceci ogrlicu u Milanu
02.06.2026 01:00
Nosio je Roleks jer je imao poslasticaru u Beogradu od te zarade kupio i Ceci ogrlicu u Milanu
02.06.2026 08:11
Aaaa, Pero, dal si ti to malo ljubomoran ?😉
02.06.2026 08:24
...vi i dalje o Masonima i Jezuitima?
02.06.2026 08:50
Дејо Звездина легендо не троши речи на небитне људе који су оставили траг у подземљу
Dejo o Arkanu: "Šuškavac, kapa, roleks, ja umirem od smeha"
Izvor: Nportal 01.06.2026 21:09
Povratak na vestVaš komentar