ВЕЛИКИ СМОГ: У Лондону '52 умрло више од 10 хиљада људи

Izvor: Нпортал 03.12.2024 09:33

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Ludi Englezi

03.12.2024 22:38

Ja mislim i da su milioni engleza koji su pežveli, ostali sa trajnim oštećenjem mozga.

+0 -0

0 Odgovora

Povratak na vest