Ludi Englezi 03.12.2024 22:38 Ja mislim i da su milioni engleza koji su pežveli, ostali sa trajnim oštećenjem mozga. +0 -0 0 Odgovora
ВЕЛИКИ СМОГ: У Лондону '52 умрло више од 10 хиљада људи
Izvor: Нпортал 03.12.2024 09:33
Povratak na vestVaš komentar