Весна Ђогани имала је саобраћајну несрећу заједно са сином Адријаном, којег је добила из брака са Ђолетом Ђоганијем. Весна је открила да се саобраћајка десила док су њих двоје ишли на утакмицу, а Ђоле био на рођендану код ћерке из првог брака, Силвије.
Весна Ђогани, испричала да је у питању био јак ударац, али да су сви добро.
Фото: АТА имагес/Матеја Станисављевић
- Ђоле је био на Силвијином рођендану, син и ја смо били на утакмици. Нас двоје смо имали занимљиву епизоду, ишли смо на пут, свашта нам се десило. Ударио нас је ауто, али сви смо живи и здрави, ти људи су добро.
"Угрували смо се, био је јак ударац"
- Мене све то стигне, али ићи ћу код терапеута, па ће бити добро. Сад добро кад си са неким другим људима у ауту о-кеј, мање је стресно, али кад са своји, дететом, баш ми није било добро. Имали смо мале повреде, баш је био јак ударац. Ми смо стално у тренингу, па смо добро прошли. Нисам му одмах јавила, видела сам да ђуска тамо да му је лепо, а не може ништа да учини са те тачке, да дође по нас тамо.
(Блиц)