Pero
02.06.2026 01:00
Nosio je Roleks jer je imao poslasticaru u Beogradu od te zarade kupio i Ceci ogrlicu u Milanu
02.06.2026 01:00
Nosio je Roleks jer je imao poslasticaru u Beogradu od te zarade kupio i Ceci ogrlicu u Milanu
02.06.2026 08:11
Aaaa, Pero, dal si ti to malo ljubomoran ?😉
02.06.2026 08:24
...vi i dalje o Masonima i Jezuitima?
02.06.2026 08:50
Дејо Звездина легендо не троши речи на небитне људе који су оставили траг у подземљу
Дејо о Аркану: "Шушкавац, капа, ролекс, ја умирем од смеха"
Извор: Нпортал 01.06.2026 21:09
Повратак на вестВаш коментар