.ilan
02.06.2026 05:34
Ludak,a problem je I taj sto su upotrebljavali drogu u ratu dabi bili dobri ineustrasivi bojovnici.Imao sam priliku da takve gledam
02.06.2026 05:34
Ludak,a problem je I taj sto su upotrebljavali drogu u ratu dabi bili dobri ineustrasivi bojovnici.Imao sam priliku da takve gledam
02.06.2026 05:51
Iz krajnosti u krajnost, i eto tragedije! Sta ce Drljaca da drlja tamo po selima , posle svega sto se dogodilo? I bez rata, sirenje folk nekulture je zaista ravno zlocinu! Ali zapaliti se radi toga, pa umreti u mukama je naverovatno!
02.06.2026 07:20
Стојан баш звучи као хрватско име.Конвертити...
02.06.2026 18:02
Što se mene tiče mogu svi tako. Svet bi bez njih bio mnogo mirnije, lepše i mirisnije mesto.
02.06.2026 17:29
DA JE SRECE BILO DA PEVAS I TUDJMANU, i doniras mu kanister benzina, spasao bi na hiljade zivota, i na jednoj i na drugoj strani.
02.06.2026 21:19
Kako nisam znao za ovaj slučaj tada da pomognem čovjeku sa kojom litrom benzina
03.06.2026 05:32
Takvo selo nadomak Kostajnice nepostoji. Ima samo jedno između Križevaca i Koprivnice. A što se tiče te budale sa benzinom neka se poliju svi kolektivno i zapale da zavlada mir na ovim prostorima. Bolestan narod.
Хрват се полио бензином и запалио због Боре Дрљаче
Извор: Нпортал 01.06.2026 21:22
Повратак на вестВаш коментар