Pedja
03.06.2026 16:21
Ovaku glupost odavno niisam cuo, da se broj stanovnika smanji na ispod 10 M. E do ovaga su doveli raznorazni zakoni koje su napravili industrijalci zajedno sa poremecenim umovima koji su odlucili da pomesaju stanovnistvo na zemaljskoj kugli, da bi se izgubio nacionalni identitet, i da bi se sa takvom grupacijom lakse vladalo,, a industrialci imali svezu radnu snagu. Jos kada tome pridodamo raznorazne organizacije koje stite i podrzavaju promene u skolskim sistemima, koje deci u glave usadjuju neke samo njima znane nove vrednosti a unistavaju postojece, a sve to je sponzorovano raznoraznim belosvetskim pedofilima, nastranim i frigidnim spodobama, onda nam i ne trebaju zakoni o ogranicenjima stanovnika, do 2050, nece nas ni biti.
Пуно их је?Држава Европе одлучује о ограничењу броја грађана
Извор: Танјуг 03.06.2026 10:12
Повратак на вестВаш коментар