Dejo o Arkanu: "Šuškavac, kapa, roleks, ja umirem od smeha"

Izvor: Nportal 01.06.2026 21:09

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Pero

02.06.2026 01:00

Nosio je Roleks jer je imao poslasticaru u Beogradu od te zarade kupio i Ceci ogrlicu u Milanu

+8 -13

0 Odgovora

Mile

02.06.2026 08:11

Aaaa, Pero, dal si ti to malo ljubomoran ?😉

+10 -0

0 Odgovora

Počeo utorak, a..

02.06.2026 08:24

...vi i dalje o Masonima i Jezuitima?

+6 -0

0 Odgovora

Стив

02.06.2026 08:50

Дејо Звездина легендо не троши речи на небитне људе који су оставили траг у подземљу

+6 -2

0 Odgovora

Povratak na vest