Рале се осврнуо на здравствене проблеме са којима се недавно суочио након операције, али и на свој однос са Аном Николић.

- Буквално ништа нисам радио 2-3 месеца, због операције. Звали су ме је Рада Манојловић, Стоја и Милан Петковић.

Фото: Јутјуб принтскрин/Амиџи шоу

 

На питање да ли је након операције променио животне навике, признао је да се није одрекао ни цигарета.

- Мој проблем је био што сам послушао оно што су ми рекли усмено, али на отпусној листи пише шта треба да пијем од лекова, а то нисам ни читао, ни пио, зато сам заглавио у болници поново - истакао је искрено.

Додао је и да опоравак још траје:

„Боље сам био пре операције него сад, треба ми време да се опоравим.“

Говорећи о Ани, Рале је открио да му је велика подршка:

 - На пословном плану се она и ја уопште не свађамо, то може да буде зашто ми звони телефон или тако нешто. Она увек прва каже извини - рекао је Ратковић.

Фото: АТА имагес/М. М.

 

На питање о њиховом односу и будућности, остао је мистериозан:

- Никад се ту не зна шта ће бити - поручио је композитор.

Дотакао се и теме могућег црквеног венчања.

- Ана одлучује све, она је главна - рекао је кроз осмех.

На крају је признао да због здравствених проблема није стигао да испрати песме за Евровизију, јер му је тренутно приоритет опоравак.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО: