Rale se osvrnuo na zdravstvene probleme sa kojima se nedavno suočio nakon operacije, ali i na svoj odnos sa Anom Nikolić.
- Bukvalno ništa nisam radio 2-3 meseca, zbog operacije. Zvali su me je Rada Manojlović, Stoja i Milan Petković.
Foto: Jutjub printskrin/Amidži šou
Na pitanje da li je nakon operacije promenio životne navike, priznao je da se nije odrekao ni cigareta.
- Moj problem je bio što sam poslušao ono što su mi rekli usmeno, ali na otpusnoj listi piše šta treba da pijem od lekova, a to nisam ni čitao, ni pio, zato sam zaglavio u bolnici ponovo - istakao je iskreno.
Dodao je i da oporavak još traje:
Pročitajte još
„Bolje sam bio pre operacije nego sad, treba mi vreme da se oporavim.“
Govoreći o Ani, Rale je otkrio da mu je velika podrška:
- Na poslovnom planu se ona i ja uopšte ne svađamo, to može da bude zašto mi zvoni telefon ili tako nešto. Ona uvek prva kaže izvini - rekao je Ratković.
Foto: ATA images/M. M.
Na pitanje o njihovom odnosu i budućnosti, ostao je misteriozan:
- Nikad se tu ne zna šta će biti - poručio je kompozitor.
Dotakao se i teme mogućeg crkvenog venčanja.
- Ana odlučuje sve, ona je glavna - rekao je kroz osmeh.
Na kraju je priznao da zbog zdravstvenih problema nije stigao da isprati pesme za Evroviziju, jer mu je trenutno prioritet oporavak.