У свом крвавом пиру Сулејмановић је ранио и три особе, а затим, након што је окружен на фарми, извршио самоубиство пуцњем у главу.

Он је убиство супруге Низаме Хећимовић преносио уживо на Инстаграму.

Овај случај потресао је регион јер је Општински суд у Градачцу одбио да му одреди меру забране приласка и узнемиравања Низаме, уз образложење да полиција није доставила материјалне доказе.

Међутим, свесно су занемарили изјаву жртве и забелешку полиције да ју је Сулејмановић претукао "јер му храна није била укусна" и да је имала видљиве повреде.

Фото: Друштвене мреже

 

Да ствар буде гора, Управа полиције МУП ТК-а данас је раскринкала судију Лејлу Нумановић и председницу Суда Слободанку Којић, које су тврдиле да нису могле без доказа да одреде меру забране.

Управа полиције је саопштила да је Општински суд у Градачцу раније прихватио 16 заштитних мера према девет особа, а да су одбили само да заштите Низаму. У свим ранијим случајевима, "утврђено је да су све заштитне мере до сада изречене на основу истог обима доказа".

Сада се истражује ко је све помогао убици. Од полицајаца, судија, тужиоца...

Фото: Друштвене мреже, Профимедиа, Јутјуб принтскрин/Al Jazeera English

 

Одлуком комесара МУП-а ТК Џевада Кормана јутрос је суспендована полицајка Џенана Селимовић која је с њима имала контакте.

Али верује се да није једина. Зато је сада кључно шта ће показати вештачење Сулејмановићевог мобилног телефона.

БОНУС ВИДЕО:

АУТОБУС УДАРИО ЖЕНУ И ДЕТЕ: Тешка несрећа на Лабудовом брду

(Аваз)

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Нпортал.рс".