"2001.хтео да гинем за Грачаницу"Официр Норвешке,православац

Извор: Нпортал 23.06.2026 17:38

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

Ljubica

23.06.2026 21:11

Priču, ovog čoveka, trebalo bi da čuju,političari iz opozicionih partija, koji odlaze u Brisel i Strazbur,da traže kazne za Srbiju i koji pljuju po SPC.Treba da čuju i nauče, šta znači, biti častan čovek.

+41 -1

0 Одговора

Imao sam

24.06.2026 00:50

priliku da upoznam jednog drugog norvezanima iz Lillestrøm, takodje ozenjen srpkinjom (mojom komsinicom), koji je takodje vojno lice i bio u mirovnim snagama.. Pozdrav iz Osla

+7 -1

0 Одговора

Повратак на вест