Ljubica
23.06.2026 21:11
Priču, ovog čoveka, trebalo bi da čuju,političari iz opozicionih partija, koji odlaze u Brisel i Strazbur,da traže kazne za Srbiju i koji pljuju po SPC.Treba da čuju i nauče, šta znači, biti častan čovek.
23.06.2026 21:11
Priču, ovog čoveka, trebalo bi da čuju,političari iz opozicionih partija, koji odlaze u Brisel i Strazbur,da traže kazne za Srbiju i koji pljuju po SPC.Treba da čuju i nauče, šta znači, biti častan čovek.
24.06.2026 00:50
priliku da upoznam jednog drugog norvezanima iz Lillestrøm, takodje ozenjen srpkinjom (mojom komsinicom), koji je takodje vojno lice i bio u mirovnim snagama.. Pozdrav iz Osla
"2001.хтео да гинем за Грачаницу"Официр Норвешке,православац
Извор: Нпортал 23.06.2026 17:38
Повратак на вестВаш коментар