Književnica i voditeljka Vesna Dedić govorila je o svom odlasku sa Radio-televizije Srbije, ističući da ta odluka nije bila nimalo jednostavna.
Dedićeva je godinama bila jedno od prepoznatljivih lica Javnog servisa, a kako navodi, period proveden na RTS-u pamti i po brojnim izazovima sa kojima se suočavala.
- Otišla sam sa RTS-a kada sam imala platu od 53.400 dinara. Ne volim da kukam, ne volim da se žalim i ne volim da tražim više. Tokom tih teških godina bila sam, pre svega, majka - rekla je na početku.
Foto: ATA images/A. Ahel
Zatim je dodala da je tokom odrastanja svog deteta nastojala da mu ne prenese osećaj tereta zbog razvoda ili činjenice da je samohrana majka.
Pročitajte još
- Trudila sam se celog života da moje dete nikada ne pomisli da je razvod mene oštetio ili da je to što sam samohrana majka neka velika žrtva. Uvek sam želela da živim i ponašam se kao da je moj život glamurozan - istakla je ona.
Govoreći o životnom stilu i odnosu prema novcu, naglasila je da finansijska situacija nije presudna za sreću, samopouzdanje ili izgled.
- Može svaka žena da izgleda vrlo glamurozno, nezavisno od novca. Kupite najjeftiniju belu košulju, izbelite je, obucite uz farmerke ili crne pantalone, dodajte štikle i crveni karmin, operite kosu i izgledaćete kao milion dolara. Novac nije preduslov osmeha na licu niti glamuroznog izgleda - zaključila je Vesna za Hype.