Pevačica Marina Visković konačno je otvorila dušu o svom ljubavnom životu i otkrila da uživa pored, kako kaže, najboljeg momka na svetu. Iako se šuškalo o njegovom identitetu, Marina je odlučila da stane na kraj spekulacijama o tome da li je njen izabranik oženjen, ali je priznala i kakvi su joj planovi za budućnost kada je u pitanju udaja.
- Veoma sam srećna jer od žena najčešće dobijam komplimente. Svašta radim da bih izgledala ovako. Ovo je finalni efekat mog odricanja i načina života, kako bih došla do ovakvog izgleda.
Foto: Printskrin/Instagram/marina_viskovic_officia
Na pitanje da li konačno staje na ludi kamen i kada je svadba, pevačica je rekla:
- LJubav ima veliki udeo u tome kako se osećam i kako izgledam. Imam najboljeg mogućeg momka na svetu. Bilo je potrebno da se sretnemo u pravo vreme na pravom mestu. Svadbe ne volim inače, ali verovatno će se desiti to sudbonosno ''da''. Svadba se desiti neće. Ja ne volim taj vid zabave, a ni moj momak. Možda bude žurka tim povodom. LJubav je tu, prelepo mi je - rekla je Marina Visković.
Na pitanje da li je istina da se seli iz zemlje, odgovorila je:
Pročitajte još
- Ne. Veoma često putujem, u Dubaji idem redovno, volim da menjam lokacije.
Foto: Instagram printskrin/marina_viskovic_official
Na sledeće pitanje, da li je njen momak naš čovek koji živi u inostranstvu, kao i da li je oženjen rekla:
- Saznaćete to. Ne. Nije oženjen.
Podsetimo, pevačica je jednom prilikom odgovarala na pitanje pratioca, a kada su je pitali čime bi se bavila da nije pevačica, Marina je odgovorila:
- Udala bih se za nekog milionera, koji nikada nije kući, lakirala nokte, spremačicama držala predavanja o slaganju odeće po boji, išla na pool dance, maltretirala konobare koji nisu preljubazni kada me vide - napisala je ona na Instagramu, a potom otkrila da se ipak šali:
- Šalim se naravno, ja sam umetnička duša cela tako da bilo šta što ima veze sa tim i psihologija naravno je moja ljubav.