Ana je već dugi niz godina zaštitno lice muzičkog takmičenja "Zvezde Granda". Otkrila je dobijala i ponude da vodi i druge formate, ali ih je odbijala.
Prisetila se svojih privih emisija i ne može da veruje da je toliko godina prošlo:
- Kada pogledam danas, deluje neverovatno koliko je vremena prošlo. Sve je bilo tako spontano i nisam ni slutila da će "Zvezde Granda" postati toliki deo mog života. Mada je meni Sale uvek govorio: "Ti predstavljaš Grand na najlepši mogući način i sve dok sam ja tu, a ti budeš želela, bićeš tu". I tako je i bilo. Lep je osećaj kada shvatiš da si kroz sve te godine ostao isti u onome što jesi, a opet sazreo i profesionalno i privatno.
- Prve emisije se sećam kroz adrenalin. Put u nepoznato i bez ikakvog iskustva. Kamera, studio, publika, tempo emisije… Hiljadu ljudi u studiju, a sve bez greške. Sve je bilo novo i intenzivno. Imala sam tremu, ali mislim da je ona zdrava. Čim je nema, u stvari čim nemaš taj pokretački adrenalin znači da ti više nije stalo. Posle emisije komentari da mi svaku emisiju možemo da radimo live jer je uvek bilo sve bez greške i to nam je bio najveći kompliment. Meni je tada bilo baš stalo da budem dobra i da opravdam poverenje koje mi je dato. Ogromna je privilegija postati i ostati voditelj najgledanijeg šou programa na ovim prostorima, posebno kada si tu dospeo bez ikakvog predznanja- dodala je ona:
Pročitajte još
– Nisam tada pravila velike planove niti razmišljala dugoročno. Ušla sam u sve veoma iskreno, korak po korak. Ali već posle prvih emisija sam osetila da volim kontakt sa ljudima, energiju muzičkog programa i taj ritam televizije koji ili osećaš i znaš, ili ne znaš. Voditeljski posao u "Zvezdama Granda" ali i u "Nekim novim klincima" mi je doneo ponude za razne TV formate ali u njima se nisam pronalazila jer nisu imali veze sa muzikom - rekla je ona za "Grand".